Legendarni Brazilac (51) rastaje se od Mariane Luccon, s kojom ima dvoje djece, nakon 15 godina braka. Prije nje imao je šest brakova i devetero djece, barem one koje je službeno priznao.
Carlos, koji je i dalje dio Real Madrida kao zaposlenik u odjelu marketinga i menadžmenta, sada većinu vremena provodi na stadionu. Dok sudski proces razvoda traje, supružnici dijele imovinu vrijednu 160 milijuna eura. U međuvremenu, Mariana je u njihov zajednički dom uselila svoje roditelje, a Carlos je privremeno smješten u luksuznim sobama stadiona Santiago Bernabéu.
Real Madrid legend Roberto Carlos, 51, 'is sleeping at the club's training ground as he divorces his wife and mother of two of his ELEVEN children amid bitter battle for £133m fortune' https://t.co/JZdY2ITboU pic.twitter.com/V5dTT736hV
— Daily Mail Online (@MailOnline) January 7, 2025
Real Madrid raspolaže sobama s pet zvjezdica, koje se obično koriste za smještaj igrača nakon kasnih povrataka s gostovanja. Carlos se sada nalazi u jednoj od tih soba. Iako mu novac nije problem, njegova imovina je trenutno blokirana dok se razvod ne zaključi ili postigne dogovor sa suprugom. Sve dok situacija ne bude riješena, stadion će mu služiti kao privremeni dom.