Fudbaleri Borca ostvarili su istorijski uspjeh na evropskoj sceni ove sezone. Crveno-plavi su izborili plasman u grupnu fazu Konferencijske lige, a potom, nakon šest odigranih kola, osigurali i mjesto u nokaut fazi takmičenja. Time je Borac postao prvi klub iz BiH koji je izborio proljeće u evropskim takmičenjima. Protivnik u šesnaestini finala biće ljubljanska Olimpija.
Prva utakmica igra se 13. februara u Banjaluci, gdje će tim Mladena Žižovića biti domaćin. Klub je u četvrtak objavio cijene ulaznica, koje su za ovakav nivo takmičenja izuzetno pristupačne.
Cijena ulaznice za istočnu tribinu iznosi 10 KM, dok je za zapadnu tribinu potrebno izdvojiti 20 KM. Pravo preče kupovine imaju vlasnici sezonskih i članskih karata, koji će svoje ulaznice moći kupiti od 10. januara. Slobodna prodaja za ostale navijače počinje 13. januara.
Uz kupljenu ulaznicu, navijači će dobiti i člansku kartu FK Borac za 2025. godinu. Takođe, vlasnici članskih karata za sezonu 2024/25 mogu besplatno zamijeniti svoje karte za nove, koje će važiti za period od 1. januara do 31. decembra 2025. godine.