Home Magazin Igrač s klupe iznervirao Ancelottija. Fanovi: Neće igrati sljedećih mjeseci
Magazin

Igrač s klupe iznervirao Ancelottija. Fanovi: Neće igrati sljedećih mjeseci

Dijeli
Dijeli

Real Madrid u nedjelju je okončao natjecateljsku 2024. godinu domaćom pobjedom 4:2 protiv Seville, u utakmici bez puno stresa u kojoj je vodio 3:0 i 4:1 prije nego što su gosti u završnici ublažili poraz. Time je Kraljevski klub završio polusezonu na drugome mjestu Primere s jednim bodom zaostatka za vodećim Atleticom, a dva više od Barcelone, koja ima i utakmicu više.

Carlo Ancelotti ipak je doživio trenutak u kojem se naživcirao, i to neposredno nakon što je proslavio jedan od golova svoje ekipe. Mladi Turčin Arda Guler u slavlju je na klupi slučajno prolio malo vode po trenerovoj stolici, a kad je vidio da se Ancelotti vraća prema klupi, hitno je obavijestio pomoćne trenere, koji su počeli brisati stolicu.
Nisu je uspjeli osušiti prije nego što se Ancelotti vratio, a ovaj je, shvativši da ne može sjesti, samo podignuo obrvu i okrenuo se. Ovu komičnu situaciju fanovi na društvenim mrežama prokomentirali su šalama da nesretni Guler zbog ovoga “neće zaigrati sljedeća dva mjeseca” te da će mu Ancelotti “uskratiti i one tri minute koje bi inače dobio”.
Namještaljka za Ancelottijeva sina?
Neki fanovi smatraju i da je Guler zapravo namjeravao napraviti namještaljku Ancelottijevom sinu Davideu, pomoćnom treneru koji je sjedio na toj stolici, ali je ustao kako bi napravio mjesta za oca, nakon čega je Turčin uvidio svoju grešku i panično obavijestio pomoćnike o incidentu kako bi spriječio veću štetu.

Guler (19) je stigao u Real na ljeto 2023. iz Fenerbahčea za 20 miliona eura, ali zbog ozljede mišića propustio je prvu polovicu prve sezone i od tada se nije uspio ozbiljnije nametnuti. Ove je sezone nastupio u 20 utakmica, ali samo sedam ih je započeo, a nijednu nije odigrao od početka do kraja. Protiv Seville mu je Ancelotti, uprkos incidentu s vodom, dao zadnjih 19 minuta.

Raport.ba

Dijeli
Povezani članci
Magazin

Hit video: Muškarac sa tribina zaprosio Đokovića, EVO ŠTA MU JE ON ODGOVORIO

U trećem kolu Australian Opena, Novak Đoković savladao je Tomaša Mahača u...

Magazin

Elvedina Muzaferija osvojila nove bodove u superveleslalomu zauzevši 29. mjesto u Cortini d'Ampezzo.

Najbolja bosanskohercegovačka skijašica, Elvedina Muzaferija, zauzela je 29. mjesto u današnjem spustu...

Magazin

Olga Danilović o podršci bh. navijača na Australian Openu: “Tata mi je iz Sarajeva, a s majčine strane vučem hercegovačke korijene.”

Srbijanska teniserka Olga Danilović završila je svoj nastup na Australian Openu porazom...

Magazin

Evo zašto je Balkan poseban: Perišićev gest pri ulasku Bajraktarevića u igru!

Nogometaši PSV-a pretrpjeli su šokantan poraz od Zwollea rezultatom 3:1, a utakmica...