Naslovnica Reprezentacija Poznato ko dijelu pravdu u meču BiH i Njemačke. Sudio je finale Eura
Reprezentacija

Poznato ko dijelu pravdu u meču BiH i Njemačke. Sudio je finale Eura

Dijeli
Dijeli

BiH će u petak dočekati Njemačku u 3. kolu Lige nacija, a meč će suditi arbitar koji je dijelio pravdu u finalu fudbalskog Evropskog prvenstva ove godine.Meč se igra u Zenici na Bilinom polju, a glavni sudija će biti Francuz Francois Letexier.

On od 2016. godine sudi u prvenstvu Francuske, a zanimljvo da mu je prvi međunarodni meč 2018. godine bio duel koji su Zmajeve igrali protiv Bugarske.On je ove godine sudio finale prvenstva Starog kontinenta između Engleske i Španije koje se igralo u Berlinu.Na tom tom prvenstvu je sudio i dva meča grupne faze Danska – Srbije i Hrvatska – Albanija, a sudio je i meč nokut faze između Španije i Gruzije.

Raport.ba

Dijeli
Povezani članci
Reprezentacija

Loše vijesti za Barbareza: Zmajevi bi mogli ostati bez važnog pojačanja za mečeve s Rumunijom i Austrijom — ali nada još postoji!

Iako je oktobarska reprezentativna akcija završena, selektor Sergej Barbarez nema vremena za...

Reprezentacija

Barbarez ima tri velika problema pred duel s Rumunima – i samo mjesec dana da ih riješi!

Nakon što je Rumunija sinoć, golom u 95. minuti, savladala Austriju rezultatom...

Reprezentacija

Šta je potrebno Zmajevima za odlazak na Svjetsko prvenstvo nakon trijumfa Rumunije protiv Austrije

Do kraja kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u grupi H ostala su još...

Reprezentacija

‘Zmajevi’ večeras protiv Malte: Prilika za ‘restart’, šta je spremio Barbarez? Jedno je sigurno

Fudbalska reprezentacija BiH večeras će odigrati prijateljski meč protiv Malte, koji dolazi...