Naslovnica Reprezentacija Nezamislivi problemi zadesili Nagelsmanna, Njemačka bez pola tima u Zenici
Reprezentacija

Nezamislivi problemi zadesili Nagelsmanna, Njemačka bez pola tima u Zenici

Dijeli
Dijeli

Nakon Marca Ter Stegena, Niclasa Füllkruga i Jamala Musiale, i Kai Havertz je otkazao dolazak na okupljanje njemačke reprezentacije u Ligi nacija gdje ih čekaju dueli s Bosnom i Hercegovinom i Nizozemskom.Prema Njemačkom nogometnom savezu (DFB), napadač Arsenala ima problema s lijevim koljenom te će ga zamijeniti Jonathan Burkardt. Kapitenu FSV Mainza 05 nakon sjajnih partija u Bundesligi priliku je odlučio dati selektor Julian Nagelsmann.

Tim Kleindienst iz Borussije Mönchengladbach pozvan je u sastav DFB-a za utakmice u petak u Zenici i 14. oktobra u Münchenu protiv Nizozemske, a zamijenio je centarfora Füllkruga.Nakon Musialinog otkaza, selektor je pozvao Jamieja Lewelinga iz Stuttgarta. Reprezentacija će se u ponedjeljak okupiti u Herzogenaurachu.

Raport.ba

Dijeli
Povezani članci
Ino fudbalReprezentacija

Muharemović: „Mnogo mi znači što ovdje imam prijatelja s Balkana – govori moj jezik i uz mene je od prvog dana.“

Tarik Muharemović iza sebe ima veoma sadržajne prve sedmice u dresu Leeds...

Reprezentacija

Sergej Barbarez i njegov tim u završnoj fazi: Uz Smajlovića, moguće još jedno novo ime

Sergej Barbarez i njegov stručni štab ulaze u završnu fazu pripreme spiska...

Reprezentacija

Loše vijesti za Barbareza: Zmajevi bi mogli ostati bez važnog pojačanja za mečeve s Rumunijom i Austrijom — ali nada još postoji!

Iako je oktobarska reprezentativna akcija završena, selektor Sergej Barbarez nema vremena za...

Reprezentacija

Barbarez ima tri velika problema pred duel s Rumunima – i samo mjesec dana da ih riješi!

Nakon što je Rumunija sinoć, golom u 95. minuti, savladala Austriju rezultatom...